Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Римо-католицька громада образилася на директора Будинку органної та камерної музики за богохульство

Римо-католицька громада Львова веде боротьбу за передачу РКЦ Будинку органної та камерної музики (Костелу святої Марії Магдалини) вже з 1991 року. Про це у коментарі «Гал-info» повідомив нотарій Львівської Архидієцезії РКЦ о. Мар’ян Сковира. 
      За його словами, релігійна громада не сплачувала за комунальні послуги через відсутність співпраці із директором Будинку органної та камерної музики Юліаном Винницьким. «Директор Будинку органної музики відмовлявся співпрацювати, виявляв свою зневагу до святих таїнств, що знаходяться всередині культової споруди, — це спричинило бунт релігійної громади» — сказав о. Мар’ян Сковира.
 Окрім того, колектив Будинку органної та камерної музики не є власником споруди,   лише орендарем, тому, на думку о. Мар’яна Сковири, релігійна громада не украдала договорів з орендарями.    
 Остаточне збурення римо-католицької громади спричинила записка, передана директором Будинку паламарю релігійної громади, де польською мовою була написана вимога «забрати свої манелі з вівтаря, оскільки там має відбуватися концерт» — зазначив о. Мар’ян Сковира.
 Натомість, екс-директор Будинку Юліан Винницький пояснив, що володіє польською мовою на рівні самостійного вивчення і під словам «манелі» не мав на увазі нічого негативного. Римо-католицька громада сприйняла слова директора Будинку органної та камерної музики  за богохульство по відношенню до святих дарів та вівтаря, перед котрим мав відбуватися концерт.
Як розповів о. Мар’ян Сковира, Юліана Винницького вже не вперше відсторонюють від виконання обов’язків через зневажливе ставлення до релігійної громади та церковної атрибутики.
Нагадаємо, що рішенням ЛМР, Юліана Винницького тимчасово відсторонено від виконання службових обов’язків на час роботи спеціальної комісії ЛМР з вияснення обставин конфлікту між релігійною громадою та колективом Будинку органної та камерної музики.
У Львові римо-католики мають сім храмів, де відправляють свої богослужіння. Костел святої Марії Магдалини є храмом, котрий відвідують парафіяни з усієї західної частини Львова, серед яких є українці, росіяни, німці та поляки.   
  
           
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ