Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Сад світового українства прижився тільки у Львові, - Лариса Івшина

Сьогодні, 13 квітня, у Львові в Музеї народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) було висаджено Сад світового українства. До висадження Саду долучились і громадські діячі: письменник Ігор Калинець, Герой України Роман Лубківський, ректор НУ «Львівська політехніка» Юрій Бобало, редактор газети «День» і автор ідеї Саду Лариса Івшина, міський голова Андрій Садовий, а також студенти 10-ти львівських навчальних закладів.

 

Дерева висадили українці Росії, Казахстану, Лівану, Тунісу, Бразилії, Молдови та Сербії. Студент  Львівської академії мистецтв Роман, котрий народився у Львові, але переїхав до Росії, а тепер навчається у нашому місті, висадив дерево українців у Росії і вважає таку ініціативу дуже хорошою, адже це ще раз єднає українців у всьому світі.

 

 «Це прекрасна ідея Лариси Івшиної, яку реалізовано нашим інтитутом Національного університету «Львівська політехніка» за дуже активного сприяння Львівської міської ради. Сад світового українства - це як символ духовної єдності для українців у цілому світі.», - розповіла директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська.

 

«Сподіваюсь, що сад буде багато років жити, а українці, які будуть приїздити до Львова будуть знати, що тут є щось, що глибоко символічно об’єднує нас у всьому світі. Нам потрібен контекст, з якого почнеться відчуття єдності. Ідея Саду світового українства прижилась тільки у Львові», - зауважила головний редактор газети «День» Лариса Івшина.

 

«Кожне нове дерево -  це є великий позитив для нашого міста. Я думаю, що і цей конгрес, який пройде на дуже високому рівні, і цей сад, в якому за 10 років можна буде скуштувати вишень чи яблук, є великим обєднуючим чинником», - зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...