Слухай онлайн
Політика

Садовому веб-камери не уникнути, – «Свобода»

Питання встановлення веб-камери в кабінеті міського голови Львова Андрія Садового відклали до завершення процесу зміни виконавчої структури Львівської міської ради та затвердження нового виконкому. Про це сьогодні, 1 лютого, в коментарі Гал-інфо повідомив заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Юрій Михальчишин.

Він також відреагував на заяву Андрія Садового про те, що депутати приходять до нього в кабінет з пропозиціями, які самі депутати не хотіли б афішувати перед громадою.

«Публічна, чесна та прозора влада - це пріоритет діяльності фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді. Якщо міській голова натякає, що окремі депутати із складу депутатського корпусу приходять до нього в кабінет із пропозиціями, які мають характер лобіювання приватних, бізнесових чи корпоративних інтересів, то це, очевидно, не стосується фракції ВО «Свобода», - запевнив Юрій Михальчишин.

За словами депутата в партії діє чітка партійна дисципліна та ієрархія, а тому в кабінет до Андрія Садового заходить тільки голова фракції, його заступники, або керівники постійних депутатських комісій.

«Їм абсолютно немає підстав приховувати від львів'ян ті робочі пропозиції з якими вони звертаються до міського голови. Тому, швидше за все, міський голова прикривається уявною корумпованістю депутатського корпусу для того, щоб приховати своє небажання прозорості та відкритості в роботі міської влади», - переконаний Юрій Михальчишин.

Депутат запевняє, що питання веб-камери в кабінеті міського голови Львова залишається актуальним. Він також висловив сподівання на самостійну ініціативу Андрія Садового.

Нагадаємо, що вчора, 31 січня, в коментарі Гал-інфо Андрій Садовий так висловився стосовно цієї ідеї: «Перед виборами є дуже багато різних пропозицій, які на перший погляд можуть бути цікаві для мешканців міста Львова, але коли вибори закінчуються, життя вертається в нормальне русло».

«Ви знаєте, я пішов би на такий крок, але я не думаю, що ті депутати, які до мене заходять в кабінет з тими чи іншими пропозиціями, дуже би сильно хотіли, щоб їх пропозиції були почуті мешканцями Львова», - заявив Андрій Садовий.

Він також додав: «До того ж, є таке поняття як об'єкт з певним ступенем захисту, тому що в кабінеті знаходиться спецобладнання. Друге питання полягає в тому, що на сьогодні все те, що я роблю в кабінеті, я прекрасно розумію, що воно може записуватися, може зніматися на ті чи інші засоби, і воно може бути використане, тому всі це мусять знати».

Саму ж ідею з веб-камерою Садовий сприйняв не надто радісно й зазначив: «У нас на сесіях це відбувається. І ще раз говорю: є різні типи розмов. Якщо я, наприклад, спілкуюся з дипломатами, то як ви собі уявляєте ту чи іншу інформацію, яка там озвучується. Тому я на це все дивлюся через призму передвиборчої кампанії. Давайте ми будемо працювати в режимі здорового глузду».

 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ