Слухай онлайн
Політика

Садовий готовий подарувати львівській четвірні весь світ… крім квартири?

Міський голова Львова Андрій Садовий налаштований підтримувати чотирьох близнят, які народилися вчора у Львові. Зокрема він розповів, що це питання розглядатимуть на наступному засіданні міськвиконкому. Про це Андрій Садовий розповів у коментарі „Гал-info”.

Проте міський голова не зміг дати чіткої відповіді на запитання, чи отримає сім’я, яка поповнилася відразу чотирма немовлятами, квартиру від міської влади.
«Я б подарував цій сім’ї весь світ… Зараз важко говорити про такі речі. Це питання складне, ми будемо виходити з можливостей міста”, — додав Андрій Садовий.
11 травня у Львівському обласному перинатальному центрі народилаcь четвірня - троє дівчаток та один хлопчик. Щасливі батьки — Ольга та Ігор Волкови. Пологи приймала професор Віра Пірогова. За повідомленням чергового лікаря Олександра Сімкіна, стан жінки і дітей задовільний.
 Це не перший випадок народження у Львові четвірні – нагадаємо, у січні 2001 року у сім’ї Шпагіних народилося четверо близнюків – Микита, Настя, Вікторія та Катя. Міська влада виділила сім’ї квартиру. За роки незалежності в Україні це було народження першої четвірні.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...