Садовий готовий подарувати львівській четвірні весь світ… крім квартири
Слухай онлайн
Політика

Садовий готовий подарувати львівській четвірні весь світ… крім квартири?

Міський голова Львова Андрій Садовий налаштований підтримувати чотирьох близнят, які народилися вчора у Львові. Зокрема він розповів, що це питання розглядатимуть на наступному засіданні міськвиконкому. Про це Андрій Садовий розповів у коментарі „Гал-info”.

Проте міський голова не зміг дати чіткої відповіді на запитання, чи отримає сім’я, яка поповнилася відразу чотирма немовлятами, квартиру від міської влади.
«Я б подарував цій сім’ї весь світ… Зараз важко говорити про такі речі. Це питання складне, ми будемо виходити з можливостей міста”, — додав Андрій Садовий.
11 травня у Львівському обласному перинатальному центрі народилаcь четвірня - троє дівчаток та один хлопчик. Щасливі батьки — Ольга та Ігор Волкови. Пологи приймала професор Віра Пірогова. За повідомленням чергового лікаря Олександра Сімкіна, стан жінки і дітей задовільний.
 Це не перший випадок народження у Львові четвірні – нагадаємо, у січні 2001 року у сім’ї Шпагіних народилося четверо близнюків – Микита, Настя, Вікторія та Катя. Міська влада виділила сім’ї квартиру. За роки незалежності в Україні це було народження першої четвірні.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...