Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Садовий хоче залишати у Львові 50% податків, зібраних у місті

Мер Львова Андрій Садовий залишився задоволеним після вчорашньої зустрічі з Президентом, а пізніше з прем‘єр-міністром. Про це «Гал-info» повідомила керівник прес-служби мерії.

Під час зустрічі з Президентом обговорювали питання затвердження бюджету-2007. Пізніше, близько шістнадцятої години, Андрій Садовий зустрівся з прем‘єр-міністром Віктором Януковичем, де також обговорював питання бюджету. Проте якихось конкретних рішень не було прийнято.
Крім того, міський голова Львова розповів про те, що керівництво Асоціації міст України систематизувало всі пропозиції мерій обласних центрів щодо бюджету-2007 і подало їх Президенту та прем‘єр-міністру. Тема перерозподілу податків між державним бюджетом та областями стала однією з найвагоміших пропозицій голів обласних центрів України. Декілька мерів наголошували на тому, що дуже значна частина зібраних податків на території міст, близько 80%, йде до Державного бюджету. Тому запропонували дещо іншу схему, яка діє в Німеччині, а саме 50 на 50. Тобто 50% зібраних податків залишалося би у Львові, а інші 50% віддавали би до Державного бюджету. Жодних рішень з приводу поданих пропозицій не прийнято, оскільки поки що всі пропозиції подані на розгляд.
 Нагадаємо, що вчора Президент Віктор Ющенко зустрічався з головами ОДА  і з ними обговорював два ключові питання. Перш за все, це питання бюджету на 2007 рік, і друге – питання тарифної політики

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...