Слухай онлайн
Політика

Садовий і Косів представили Зуба

26 червня 2006 року  міський голова Львова Андрій Садовий та заступник міського голови з питань гуманітарної політики Василь Косів представили керівникам закладів охорони здоров’я Львова нового начальника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба, — про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.
„Для мене високою честю є очолити управління охорони здоров’я Львівської міської ради, — зазначив  під час свого представлення Володимир Зуб. — Я свідомий того, що це велика відповідальність, насамперед перед львів’янами. Найближчим часом я разом з працівниками управління планую відвідати усі медичні заклади. Зокрема, мене дуже цікавить інформація про проблемні моменти у роботі медичних закладів, про штатні розписи у закладах охорони здоров’я, а також про проведені і заплановані тендери, адже історія про львівський томограф обійшла всю Україну”.
Володимир Іванович Зуб народився у 1967 році у с. Таврія Таврійського району Східно-Казахстанської області. Після закінчення Львівського ордена Дружби народів державного медичного інституту навчався у клінічній ординатурі на кафедрі загальної хірургії ЛДМУ, потім завершив аспірантуру захистом кандидатської дисертації.
З 1992 року працював лікарем-хірургом Чернігівської обласної лікарні, з 2001 року до червня 2006 року на посаді заступника головного лікаря з хірургічної роботи Чернігівської обласної лікарні.
Автор 32 наукових праць, Першого Патенту України, восьми раціоналізаторських пропозицій, медичних рекомендацій з фаху “Хірургія”.
Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю “Хірургія”, першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю “Організація та управління охороною здоров’я”.
Одружений, виховує двох синів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...