Слухай онлайн
Політика

Садовий, Павлів та Федорович зустрінуться сьогодні із представниками ЛОО “Союз Чорнобиль Україна” і Фонду соціального захисту інвалідів

Сьогодні, 19 вересня 2006 року, міський голова Андрій Садовий побуває у будинку на вул. Маланюка, 6, де зустрінеться із представниками громадських організацій ЛОО “Союз Чорнобиль Україна” і Фонду соціального захисту інвалідів. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

На зустрічі також будуть присутні заступник міського голови з питань містобудування і землеустрою Андрій Павлів та в.о. начальника праці та соціального захисту Львівської міської ради Наталія Федорович.
Нагадаємо, 6 вересня цього року відбулася зустріч міського голови Львова Андрія Садового із представниками громадських організацій ЛОО “Союз Чорнобиль Україна” і Фонду соціального захисту інвалідів. Під час зустрічі йшлося про ситуацію у будинку на вул. Маланюка, 6. Під час зустрічі було досягнуто домовленості про те, що міський голова побуває у цьому будинку, де на місці поспілкується із представниками громадських організацій, огляне приміщення.
Також незабаром відбудуться громадські слухання за участю фахівців, проектантів, де обговорюватиметься доля цього будинку.
Після цього, як зазначив міський голова, питання буде винесене на розгляд виконавчого комітету Львівської міської ради.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");