Слухай онлайн
Політика

Садовий та Куцин обговорять з Гриценком проблему погашення боргів за компослуги будинків львівських КЕЧів та будівництво житла для військових черговиків

Садовий та Куцин наступного тижня обговорюватимуть з Гриценком проблему погашення боргів за комунальні послуги будинків львівських КЕЧів та будівництво житла для військових черговиків, — повідомив сьогодні, 16 жовтня, на брифінгу міський голова Андрій Садовий.
 «Я щойно зустрічався з командувачем військ Західного оперативного командування Михайлом Куциним, який розповів мені про підготовку будинків КЕЧ до опалювального сезону. Ситуація справді непроста, але є всі підстави говорити, щоб житлові будинки, які перебувають на балансі військових, можливо, трохи із запізненням, але все-таки увійдуть у зиму. Наступного тижня ми з паном Куциним матимемо зустріч із міністром оборони Анатолієм Гриценком, під час якої говоритимемо, щоб МОУ допомогло львівським військовим розрахуватися з боргами, щоб міністерство якнайшвидше передало у власність міста вільні військові містечка, кошти від реалізації яких ми направили б на те, щоб перевести на баланс міста будинки військових», — наголосив Андрій Садовий.
 За словами міського голови, на зустрічі з Гриценком також обговорюватимуть питання будівництва житла для львівських військовослужбовців, які стоять на черзі. Як наголосив Садовий, він сподівається, що після цієї зустрічі вдасться вирішити проблему з житлом військовослужбовців. За словами міського голови, влада готова виділити ділянку розміром 1 тис. м кв в масиві Рясне-2.
 Сьогодні, у Львові на черзі стоїть понад 3 тис. військовослужбовців.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...