Слухай онлайн
Cуспільство

Садовий за радикальні рішення щодо продажу алкоголю

Рішення Львівського міського виконкому про заборону продажу алкоголю з 22.00 до 10.00 год є чинним. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Якщо ми прагнемо таких же стандартів життя, як є у Європі, ми повинні приймати радикальні рішення на користь громади і її майбутнього», - прокоментував оскарження рішення Львівського міського виконкому про заборону продажу алкоголю у нічний час міський голова Андрій Садовий.

«Рішення міського виконавчого комітету про заборону продажу алкоголю в нічний час є правильним. Це підтверджують самі мешканці нашого міста, згідно з опитуванням, понад 80% львів'ян підтримують позицію мерії. Вже сьогодні завдяки забороні нічного продажу алкоголю у Львові зменшилась кількість злочинів, учинених в стані алкогольного сп'яніння.

Закономірним є обурення декого з представників бізнесу алкогольних напоїв, однак, здоров'я мешканців, затишок та порядок в місті важливіше. Це нормальний європейський цивілізований спосіб розвитку громади. Тим більше, європейські країни вже давно впроваджують практику обмеження продажу алкоголю.

Скарги в прокуратуру щодо нашого рішення надходили неодноразово. Але ми діємо в межах чинного законодавства. На сьогоднішній день рішення не опротестоване, а отже є чинним та обов'язковим до виконання», - стверджує директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Нагадаємо, з 1 жовтня у Львові діє заборона роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у стаціонарних об'єктах торгівлі і малих архітектурних форма, окрім закладів ресторанного господарства з 22.00 год. до 10.00 год.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ