Слухай онлайн
Політика

Самостійна участь кандидата від націоналістів на цих виборах – перемога українців, – Тягнибок проголосував

«На президентських виборах 2010 року «Свобода» закликала голосувати не за сконструйованих політтехнологами кандидатів, а за Ідею Нації. І ми дякуємо кожному українцю, хто всупереч зомбуванню з телеканалів, адміністративному тиску, спробам підкупу – віддали свій голос за побудову Великої України на засадах історичної, національної та соціальної справедливості». Про це кандидат на пост Президента України, лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок заявив під час голосування. Олег Тягнибок разом із дружиною проголосували на виборчій дільниці №21 виборчого округу №215 міста Києва.

Олег Тягнибок зазначив: «Ми пройшли ці вибори із гаслом Степана Бандери «Дійти до кожного українця». Я мав зустрічі з українцями в усіх без виключення областях України. Уже можна говорити, що на цих виборах націоналісти змінили порядок денний в українській політиці. Ми підняли проблему українофобії, яка, на жаль, в окремих регіонах стала законним явищем, донесли до кожного необхідність докорінного очищення влади – люстрації. Ми вели широку всеукраїнську кампанію проти нелегальної міграції – загрози, що може катастрофічно вплинути на збереження національної ідентичності.

Ми вдячні всім українцям, які підтримали на цих виборах кандидата-націоналіста. Я дякую десяткам тисяч волонтерів, які зголосилися представляти інтереси «Свободи» на виборчих дільницях як члени комісій та спостерігачі.

Сьогодні наше головне завдання – зберегти отриманий на цих виборах результат. «Свобода» здійснює паралельний підрахунок результатів, а наше юридичне управління буде жорстко реагувати на спроби незаконного впливу на виборчий процес.

Без сумніву, самостійна участь кандидата від націоналістів на цих виборах вже є перемогою українців, які мають шанс обирати не між більшим та меншим злом, яке обов’язково виросте і стане великим, а обирати ідею – а це значить – надію і перспективу на краще життя українців».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ