Слухай онлайн
Економіка

Санкції США обмежують продаж продукції Microsoft сотням російських компаній

Два офіційних російських дистриб’ютори корпорації Microsoft запровадили нові обмеження на продаж програмних продуктів корпорації для понад 200 фірм в Росії після чергового раунду санкцій США проти Москви. Про це повідомила агенція Reuters з посиланням на дистриб’юторів.

За даними агенції, один з дистриб’юторів Microsoft, російська компанія Merlion, зажадала від внесених до санкційного списку покупців ліцензій Microsoft оплати в стислі терміни продукції і в деяких випадках – авансу.

нший дистрибутор, компанія RRC, повідомила клієнтів, що до замовників зі списку санкцій США «вводяться серйозні обмеження» на розміщення і оплату замовлень, передає Reuters.

«Microsoft твердо прихильна дотриманню правових вимог і має строгий порядок дотримання правил по всьому світу, покликаний забезпечити їх дотримання нашими партнерами», – заявив агенції представник компанії Microsoft.

Обидва дистриб’ютори, як передає Reuters, вдалися до обмежень через нові правила, які випливають з ухваленого торік у серпні пакету санкцій США через анексію Росією Криму і російські кібератаки.

УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ