Семеро жителів Молдови та громадянин Казахстану були затримані на вихідних за спробу незаконного перетину кордону
Слухай онлайн
Cуспільство

Семеро жителів Молдови та громадянин Казахстану були затримані на вихідних за спробу незаконного перетину кордону

4 червня прикордонний наряд застави „Кам’яниця” Чопського загону затримав при спробі незаконного перетину кордону п’ятьох громадян Молдови - двох чоловіків та трьох жінок. Документи у порушників відсутні.
На ділянці застави „Гута” Чопського загону в результаті пошукових дій прикордонники затримали двох громадян Молдови за обставин, які вказують на спробу порушити державний кордон, документи у затриманих були відсутні.
Інспектор прикордонної служби застави „Смільниця” Мостиського загону затримав громадянина Казахстану за обставини, що вказувала на спробу незаконного перетину кордону. У порушника при собі був закордонний паспорт та міграційна картка з місцем перебування у Харкові. Про це повідомили Тетяна Герасимчук, прес-служба Західного регіонального управління ДПСУ.
Нагадаємо, впродовж січня-квітня 2006 року органами охорони державного кордону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України затримано 3023 порушників законодавства України з прикордонних питань, за незаконний перетин кордону — 959 осіб, з них  — нелегальних мігрантів — 772 особи. Загалом серед незаконних мігрантів найбільше переважають громадяни Молдови (57%).
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...