Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Семимісячного малюка, що народився у батьків-бомжів, влаштували до дитбудинку

Семимісячний хлопчик Богданчик Федина від народження був приречений на бомжування. 26 лютого цього року він народився у батьків без визначеного місця проживання. Відділ у справах неповнолітніх Шевченківської районної адміністрації м.Львова влаштував малюка у дитячий комунальний будинок № 2 нашого міста. До того від народження дитинка перебувала у дитячій лікарні, що на вул. П. Орлика.

 Батьки у зв’язку із відсутністю житла та можливості забезпечити дитині нормальне життя погодилися на перебування його у дитячому будинку до трирічного віку. Повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі ЛМР.
 Нагадаємо, 21 вересня, Львівська міська рада затвердила Програму подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у м. Львові на 2006-2010 роки.
 Керівник відділу у справах неповнолітніх Львівської міської ради Тарас Гурей розповів, що головною метою програми є формування комплексного розв’язання проблем первинної та вторинної профілактики безпритульності, бездоглядності та жебрацтва серед дітей. Зокрема, згідно з програмою, ця проблема вирішуватиметься шляхом створення належних умов життя дітей, забезпечення змістовного дозвілля у вільний час, захист їхніх прав та інтересів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...