Слухай онлайн
Cуспільство

Серед акторів театру ЗОК лише чотири пенсіонери – Віктор Щербаков

„Генерал-майор Віктор Омельченко заявляє, що купка пенсіонерів бореться за свої місця в театрі, але з 19 акторів трупи лише 4 пенсіонери”, – сказав сьогодні під час прес-конференції художній керівник театру Віктор Щербаков. За його словами, щороку від 1993 року штат театру скорочували на 2-3 одиниці, хоча він неодноразово пропонував набрати молодих акторів. Як зазначила голова профкому Людмила Савельєва, працівники театру просять Міністерство культури та туризму сформувати штатний розпис у кількості 142 одиниць.
„Армія і театр - це різні речі. Це в армії молоді йдуть на пенсію, а в театрі мають бути представлені всі покоління. До того ж пенсіонери – це наша гордість. В інших театрах їх на руках носять”, – додала заслужена артистка України Л. Колосович.
За словами Віктора Щербакова, за 1995-2006 роки театр власними силами поставив 38 спектаклів, і держава не витратила на них ані копійки.
Нагадаємо, що 6 червня під час прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів щодо подальшої долі акторів театру в разі його передачі у підпорядкування Міністерства культури та туризму, заступник командувача ЗОК з гуманітарних питань генерал-майор Віктор Омельченко зазначив, що колектив буде звільнено і нове відомство знов набере людей, проте прийнято буде не всіх, адже з 19 творчих працівників театру вісім – пенсійного віку.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...