Слухай онлайн
Cуспільство

Сергій Павличенко заявив, що зізнався у вбивстві під тиском співробітників УБОЗ

Син засудженого до довічного ув'язнення Дмитра Павличенка Сергій сьогодні в суді заявив, що написав явку з повинною під тиском співробітників УБОЗ. Про це він заявив в ході допиту суддею Апеляційного суду Києва Олександром Дзюбою.

"О 6 ранку до нас приїхали співробітники УБОЗу з обшуком, відразу надягли на мене наручники, відвезли мене у відділення УБОЗу", - сказав Сергій Павличенко, повідомляє Кореспондент.

За його словами, коли його привезли в УБОЗ, відразу завели в якусь кімнату.

"Мені кажуть: все, давай зізнавайся у вбивстві. Але ми не вбивали, в чому зізнаватися? Він (співробітник УБОЗ -ред) говорить: мабуть ти по-доброму не розумієш. Облили ноги водою, взяли електричний кабель і сказали: у тебе п'ять хвилин на роздуми. П'ять хвилин подумаєш, ти повинен зізнатися", - сказав Павличенко.

Він також зазначив, що один зі співробітників УБОЗ сказав йому, що його батька вже заарештували.

"Сидіти він буде в будь-якому випадку. Дивись, є два варіанти, як будуть розвиватися далі події:стаття 115, частина 1 (Кримінального кодексу - ред) коли одна людина йде у справі - від 7 до 10 років. Стаття 115, частина 2, коли вас двоє, від 10 до 15років. Ти повинен написати те, що ми зараз тобі скажемо. Ти це напишеш,допоможеш цим батькові, сидіти він буде менше, але якщо ти відмовляєшся, когось із вас тут поховають. А якщо ти цього не розумієш, то згадай, що в тебе ще є мама і молодший брат. Я погодився, бо мені сказали, що моєму батькові вже ніяк не вибратися з цієї ситуації. Мене завели в сусідній кабінет, де диктували"явку з повинною", - сказав Сергій Павличенко.

Також він повідомив, що співробітники УБОЗ дали йому схему будинку, де був убитий суддя Сергій Зубков,для вивчення, і він повинен був дати свідчення про нібито свої дії під час вбивства перед камерою.

Станом на 12.50 допит Сергія Павличенка у суді триває вже близько години.

Нагадаємо, раніше в залі суду Сергій Павличенко заявив, що в день убивства Сергія Зубкова, він з батьками святкував річницю їхнього весілля.

Зазначимо також, що сьогодні, 31січня, Апеляційний суд Києва продовжив розгляд скарги на вирок Голосіївського районного суду Києва Дмитру та Сергію Павличенкам, які були засуджені за вбивство судді Сергія Зубкова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ