Слухай онлайн
Політика

Сесію облради не транслювали у прямому ефірі навіть попри те, що цього вимагали обласні депутати

Засідання сесії Львівської обласної ради, яке відбувалося 22 лютого, не транслювали у прямому ефірі попри те, що обласні депутати проголосували за пряму телевізійну трансляцію сесії, — повідомила «Гал-info» прес-секретар Львівської обласної ради Леся Мірошник.
«Напередодні сесії ЛОР президія облради запропонувала провести чергове засідання сесії в закритому режимі. Та згідно з регламентом, таке рішення може прийняти лише депутатський корпус більшістю голосів. За пропозицію президії про закритий режим засідання депутати голосували поіменно. Як результат - 12 голосів «за», 34 – «проти» та троє депутатів утримались. Отже, було вирішено транслювати засідання. Після голосування оголосили півгодинну перерву, аби встановити апаратуру і підготувати сесійний зал. Проте трансляцію не забезпечили навіть протягом наступних двох годин, — йдеться у заяві прес-служби Львівської обласної ради. — Сьогодні ж ми бачимо, що керівник комунального підприємства "Львів-ТБ" Михайло Хвойницький й не збирався транслювати засідання, бо, як він коментував пресі, підпорядковується рішенню президії обласної ради».
Як повідомила Леся Мірошник, голова облради Михайло Сендак звернувся з офіційним листом також до директора ЛОДТРК Ярослава Климовича, в якому попросив транслювати обласну сесію у прямому ефірі львівського телебачення.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...