Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Шансів поставити проголосувати питання висловлення недовіри Петру Олійнику немає - Олесь Старовойт

«Ініціатива Ігоря Держка ще раз поставити питання про висловлення недовіри нинішньому керівнику області свідчить про те, що перебування Петра Олійника на посаді голови Львівської ОДА є принциповим не для ряду політичних сил Львівщини, а для певних політиків нашого регіону», - так заявив депутат обласної ради, «нашоукраїнець» Олесь Старовойт, коментуючи кореспонденту «Гал-info» ініціативу керівництва фракцій БЮТ та ВО «Свобода» скликати позачергову сесію облради, у порядку денному якої буде стояти лише одне питання - висловлення недовіри Петру Олійнику.

 Старовойт вважає, що саме політики - Ігор Держко, Михайло Сендак, Олег Тягнибок хочуть вкотре розкрутити тему висловлення недовіри голові Львівської ОДА. «Шанси провести сесію у них є, але поставити і тим паче проголосувати питання висловлення недовіри голові ОДА Олійнику немає. Це безперспективно. Більшість депутатів з тих політичних сил, які представляють вищеназвані політики попереднього разу, коли діяльність голови ОДА на Львівщині в 2005 та першому півріччі 2006 року було оцінено задовільно, не голосували. Їхня позиція нам зрозуміла. Тому потрібно все ж таки поставити крапку і розпочати працювати», - додає Олесь Старовойт. 
 Нагадаємо, Ігор Держко в інтерв’ю на сайті „Вголос” заявив, що керівники фракцій БЮТ та ВО «Свобода» зустрічалися і досягли згоди стосовно проведення позачергової сесії облради, у порядку денному якої буде стояти лише одне питання: висловлення недовіри голові ЛОДА Петру Олійнику та вже почали підготовку до скликання позачергової сесії Львівської облради.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...