Слухай онлайн
Cуспільство

Ще не факт, що проведуть службове розслідування щодо муніципала після конфлікту у центрі Львова

23 лютого у центрі міста відбувся конфлікт між працівником «Муніципальної варти» та чоловіком у стані алкогольного сп’яніння. Про це 24 лютого повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської міської ради.

23 лютого у післяобідній час відбулась конфліктна ситуація між працівниками ЛКП «Муніципальна варта» та чоловіком у стані алкогольного сп’яніння у центрі міста, який, за словами директора підприємства Павла Пеца, систематично порушує громадський порядок. Відтак, з особовим складом «Муніципальної варти» буде проведено роботу, а також можливе відкриття службового розслідування.

«Цей чоловік — це особа, яка систематично у центральній частині міста порушує громадський порядок. Раніше це обмежувалось тим, що були скарги на нашу Гарячу лінію міста від мешканців про те, що особа у стані алкогольного сп’яніння просто ходить по вулиці і кричить. Вчора дійшло до того, що його декілька разів з центральної частини міста вже виводили наші працівники. Після того він туди повертався і починав чіплятись до туристів. Туристи підбігли до муніципалів і попросили про допомогу. Відповідно, коли його виводили із центральної частини міста, він почав нападати на наш патруль охорони громадського порядку. Тому на місці з’явився начальник відділу, який і потрапив із ним у сутичку.

Цей чоловік — систематичний порушник громадського порядку і він не обмежується нецензурною лайкою, а й застосовує фізичну силу до наших працівників, мешканців та гостей міста. У нас буде проведено роботу з особовим складом та за необхідності буде відкрито службове розслідування", — зазначив директор ЛКП «Муніципальна варта» Павло Пец.

Також він додав, що цьогоріч у січні працівники «Муніципальної варти» врятували цього чоловіка від обмороження. Так, муніципали викликали йому швидку медичну допомогу та надали невідкладну допомогу, коли виявили його без свідомості у мороз на одній із лавок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ