Слухай онлайн
Політика

Ще невідомо, чи в Кормині/Стаївці буде відкрито перехід через кордон, - Марек Доміняк

Найближчий перехід, який планується відкрити на українсько-польському кордоні між Люблінським воєводством та Сокальським районом, є перехід Дорогобиж-Угнів. Щодо переходу в Корчмині, то зараз над перспективою його відкриття тільки думають, однак, чи буде він відкритий, ще невідомо. Про це „Гал-іnfо” повідомив генерал польської прикордонної служби Марек Доміняк.

Він зазначив, що на перешкоді відкриттю нових переходів є звична проблема – брак коштів на спорудження будівлі переходу та під’їзних доріг до них. Він зазначив, що повинна бути споруджена добра дорога, що веде до нового переходу. Крім того, має бути згода між владами обох держав щодо відкриття нового переходу. Щодо роботи прикордонної служби під час проведення Днів добросусідства, то, за словами польського генерала, ця робота не є для них складною. „Ми з радістю допомагаємо релігійним громадам у цій ситуації і тішимось, що таким чином долучаємося до зближення двох народів”, - зазначив він.
Нагадаємо, сьогодні, 26 серпня, у селах Стаївка/Корчмин на кордоні між Україною та Польщею розпочалися Транскордонні польсько-українські дні добросусідства.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");