Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Щорічного аудиту про освоєння коштів Світового банку за програмою «Вода», а також аудиту діяльності «Львівводоконалу» за цією програмою скоріш за все не буде

Щорічного аудиту про освоєння коштів Світового банку за програмою «Вода», а також аудиту діяльності «Львівводоконалу» за цією програмою скоріш за все не буде, — повідомив сьогодні, 27 червня на прес-конференції перший заступник міського голови Микола Одуха.

Принаймні, за його словами, дуже сумнівно, що цей аудит буде зроблено в термін, адже до 30 червня кожного року «Львівводоканал» повинен прозвітувати за освоєння коштів позики за перше півріччя. Однак, аудиторська компанія «Зовнішінформаудит», яка повинна була провести аудиторське дослідження свого завдання не виконала. Як повідомив Микола Одуха, цю компанію на основі тендеру вибрав МКП «Львівводоканал», який і має розібратися у ситуації.

Щоправда свій паралельний аудит щодо використання коштів Світового банку зараз проводить спеціальна комісія Львівської міськради на чолі заступником міського голови Віктором Башуком. Свої висновки ця комісія має подати до наступної сесії ЛМР, яка відбудеться 6 липня. На порядок денний цій сесії також винесли питання про звіт «Львівводоканалу» по освоєнню позики Світового банку.
Нагадаємо, позику Світового банку на програму водозабезпечення Львів має освоїти до 31 грудня 2006 року, а платежі за позикою виплачуються вже з жовтня. Розмір позики близько 12 млн дол. США.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...