Слухай онлайн
Політика

Шкіль готовий поступитися округом на користь Михальчишина, але…

Сьогодні, 17 січня, під час прес-конференції у Львові нардеп Андрій Шкіль, відповідаючи на запитання Гал-інфо, повідомив, що готовий поступитися мажоритарним округом №1 у Львові на користь радника голова ВО «Свобода» Юрія Михальчишина, однак є деякі «але».

Андрій Шкіль зазначив, що йому приємно, що львів’яни, згідно з соціологічним дослідженням «Рейтингу», готові його знову підтримати. Він також кілька разів наголосив на тому, що на мажоритарному окрузі повинен бути єдиний кандидат від опозиції.

Водночас нардеп повідомив: поділом округів ще не займалися і додав: «Ви й самі будете здивовані, як відбудеться поділ округів між опозиційними кандидатами. Однак поки що я вам цього сказати не можу, бо це має бути сюрпризом для влади».

Він зазначив, що будуть зважати на те, яким рівнем підтримки на окрузі користується той чи інший кандидат.

Зважаючи на це, Гал-інфо поцікавилося у Андрія Шкіля, чи готовий він поступитися місцем єдиного кандидата від опозиції на окрузі №1 (Сихівський, частина Личаківського району Львова) на користь Юрія Михальчишина, який має там значно більшу підтримку ніж він? (Нагадаємо: на цьому окрузі є два лідери. Так, за представника «Свободи» Михальчишина готові проголосувати 15% виборців, а за представника «Батьківщини» Шкіля – 13%).

«Я готовий. В цьому проблеми немає, якщо буде така потреба принести амбіції в жертву домовленості для спільного блага. Проблема в тому, що має бути пропорція між опозиційними силами та їх кандидатами на округах. Я особисто не буду впливати на процес розподілу єдиних опозиційних кандидатів. Це має бути спільне рішення опозиційних політичних сил», – сказав Андрій Шкіль.

Нагадаємо, що вчора, 16 січня, керівник Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович презентував соціологічне дослідження щодо підтримки на округах Львова ймовірних кандидатів-мажоритарників.

Стосовно конкуренції між Шкілем та Михальчишиним соціолог сказав: «І один у вишиванці, і другий, тому для людей особливої різниці немає».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ