Слухай онлайн
Економіка

Шмигаль провів зустріч з виробниками "зеленої" електроенергії

Як інформує 26 травня Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч з інвесторами та виробниками електричної енергії з відновлювальних джерел.
Фото: Урядовий портал
Фото: Урядовий портал

В обговоренні взяли участь: Голова Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України Юлія Ковалів, в. о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець, народні депутати, інвестори та учасники ринку відновлювальної електроенергії.

Під час зустрічі було продовжено обговорення Меморандуму між українською владою та виробниками ВДЕ щодо реструктуризації «зелених» тарифів.

Виступаючи на нараді, Прем'єр-міністр подякував інвесторам за конструктивну позицію та висловив сподівання, що від підписання Меморандуму виграє в першу чергу кінцевий споживач.

«Розумію позицію кожного інвестора. Проте, кінцеву ціну за електроенергію платить споживач - тобто всі громадяни, які купують товари в магазинах. Уряд діє в їх інтересах. Саме тому ми йдемо цим довгим шляхом перемовин, і, впевнений, досягнемо компромісу», - зазначив Денис Шмигаль.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");