Слухай онлайн
Політика

Штаб Василя Куйбіди сумнівається в чесності і прозорості виборів міського голови Львова

Аналіз актів, складених спостерігачами на виборчих дільницях, дозволяє констатувати численні порушення у процесі волевиявлення мешканців обласного центру у день голосування 26 березня – зазначили у прес-службі Василя Куйбіди.
„Насамперед йдеться про численні вимкнення електроенергії на виборчих дільницях. Такі ексцеси зафіксовано щонайменше на 20 дільницях, причому на кількох з них вимкнення світла відбувалося кілька разів на день. Зокрема, в актах зафіксовано вимкнення електрики на дільницях № 112, 54, 55, 51, 3, 11/12, 13, 10, 79, 80, 81/82,85,86 53, 44, 45, 46, 42, 43, 56”, - повідомляють у прес-службі кандидата на посаду міського голови Львова Василя Куйбіди.
У прес-службі Василя Куйбіди зазначають: „Соціологічні опитування, проведені напередодні голосування а також екзит-поли, організовані штабами різних кандидатів, в тому числі і Олексою Гудимою, засвідчили, що львів’яни надають перевагу саме нашому кандидатові. Тому є підстави сумніватися у достовірності оприлюднених результатів.”
Штаб Василя Куйбіди також звинуватив команду Андрія Садового в „маніпуляції” окремими керівниками Львівської обласної організації політичної партії «Народний Союз „Наша Україна», інтерпретувавши їх, як його підтримку на виборах виборчим блоком «Наша Україна», а також згадав, що після розгляду справи в Апеляційному суді „газету „Поступ” зобов’язано опублікувати відповідь штабу Василя Куйбіди на неправдиві повідомлення цієї газети, власником якої є п. Садовий”.
У зв’язку з тим, штаб Василя Куйбіди вважає, що „вибори львівського міського голови не можна вважати взірцем прозорості і чесності, застосовані штабом пана Садового технології викликають серйозний сумнів у беззаперечності його перемоги”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");