Слухай онлайн

SoftServe увійшов до 4-ки фіналістів Google Cloud Global Breakthrough Partner of the Year

SoftServe, провідну ІТ-компанію, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій, було визнано однією з 4 топ-фіналістів щорічної нагороди 2018 Google Cloud Global Breakthrough Partner of the Year. Подія відбулася днями під час саміту Google Cloud Next 2019 в Сан-Франциско. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

SoftServe долучився до програми Google Cloud Partner 2 роки тому, у квітні 2017, вже у серпні 2018 року компанія отримала статус преміум партнера. SoftServe допомагає клієнтам Google будувати рішення та мігрувати на платформи Google Cloud завдяки експертизі та сервісам у напрямках інфраструктури, Big Data, IoT та AI. За 2 роки партнерства компанія успішно реалізувала понад 30 проектів для клієнтів Google, унаслідок чого здобула статус одного з ключових партнерів Google Cloud цього року.

"Ця відзнака є результатом значних інвестицій SoftServe у розвиток експертизи Google Cloud та пов’язаних з цим технологій всередині компанії, а також надзвичайно сильної команди спеціалістів, яких нам вдалося зібрати в СОЕ’s (Center of Excellence).

Бути у числі чотирьох найкращих Google Cloud партнерів — це важлива відзнака для нашої компанії і сигнал, що ми вибудовуємо свою партнерську програму у вірному напрямку", — наголошує Володимир Єльчев, віце-президент Critical Services у SoftServe.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ