Слухай онлайн
Cуспільство

Сьогодні батька і сина Павличенків допитають у суді

Сьогодні, 23 січня, в Апеляційному суді Києва відбудеться допит Дмитра та Сергія Павличенків, засуджених до різних термінів у справі про вбивство судді Сергія Зубкова.

"Колегія суддів вважає за необхідне проведення часткового судового слідства в рамках допиту Павличенків.Інші докази і їх більш детальна перевірка може бути необхідною для об'єктивного з'ясування аргументів апелянтів, а також даних, що характеризують особу засуджених", - оголосив рішення суддя Дзюба.

Допит батька і сина Павличенків,як очікується, розпочнеться об 11:00. Підсудні будуть доставлені на судовий розгляд.

Нагадаємо, 21 січня Пенітенціарна служба повідомила, що в камері Лук'янівського СІЗО сталася бійка за участю Дмитра Павличенка. Представники родини Павличенків стверджують, що в бійці, яка сталася в СІЗО, Дмитра побили навмисно - за інтерв'ю, яке засуджений дав одному з телеканалів.

Як повідомлялося, 21 березня 2011року був убитий суддя Шевченківського районного суду міста Києва Сергій Зубков.За підозрою у скоєнні цього злочину затримані Дмитро Павличенко та його син Сергій, однак вони не визнали своєї провини.

2 жовтня 2012 року Голосіївський районний суд міста Києва прийняв вирок, згідно з яким Дмитро Павличенко засуджений до довічного ув'язнення, а його син Сергій - до 13 років позбавлення волі.

Після цього незгодні з вироком футбольні фанати і пересічні громадяни почали проводити заходи на захист сім'ї Павличенків. Акції на підтримку Павличенків відбулися в різних містах України,а також за її межами.

14 січня розгляд апеляції на вирок до довічного ув'язнення Дмитра Павличенка і до 13 років в'язниці Сергія Павличенка перенесли на 23 січня.

Кореспондент

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ