Слухай онлайн
Cуспільство

Сьогодні діти-сироти відвідають Управління пожежної охорони у Львові

Сьогодні, 27 жовтня, о 14:00 дііти із інтернату «Добре серце» (с. Новий Милятин) відвідають Управління державної пожежної охорони УМВСУ у Львівській області, де дізнаються про необхідність обережного поводження із вогнем, побачать як виглядає праця працівників пожежної безпеки із середини та спробують себе у ролі пожежника. Початок екскурсії - о 14:00.

Товариство допомоги “Свербивус” організовує екскурсію в Управління державної пожежної охорони УМВСУ у Львівській області для дітей-сиріт. Дітям розкажуть про необхідність обережного поводження із вогнем, покажуть як виглядає праця працівників пожежної безпеки із середини та дадуть спробувати себе у ролі пожежника.

“Актуальність пожежної безпеки зростає з кожним роком, досягаючи піку в час шкільних канікул, коли діти більше часу проводять вдома, маючи вільний доступ до джерел вогню, в той час як їхні батьки чи вихователі працюють. Діти із соціально незахищених шарів населення як ніхто знають, як важко зігрітись у перед-зимовий період, тому часто жертвують власною безпекою, необережно поводячись із відкритим вогнем чи опалювальними приладами. Ми хочемо донести їм про важливість рішень, які вони приймають. Адже постраждати можуть не лише діти, а й їхнє оточення”, - розповіла Марта Присяжнюк, організатор екскурсії.

 

 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ