Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Сьогодні керівник „Украавтодору” офіційно представив нового начальника Служби автомобільних доріг Львівщини

Сьогодні, 14 листопада, керівник „Укравтодору” Володимир Демішкан офіційно представив нового начальника служби автомобільних доріг Львівської області. Ним став 55-річний Ігор Завійський, який 15 років пропрацював у Службі автомобільних доріг України, деякий час був заступником керівника ДК „Укравтодор”, Заслужений будівельник України.
„Це дуже досвідчена людина, яка має великий досвід роботи в „Укравтодорі”, він має своє бачення розвитку інфраструктури доріг, яке ми вважаємо ефективним і зі свого боку зробимо все, щоб допомогти Ігорю Завійському реалізувати задумане, адже перед ним поставлені дуже нелегкі завдання”, — наголосив голова „Укравтодору” Володимир Демішкан, який приїхав до Львова спеціально для того, щоб представити нового начальника Служби автомобільних доріг Львівщини.
Попередній начальник Служби автодору області, як заявив Демішкан, „йшов не в тому напрямку, якого потребувала галузь”.
„На цій посаді працював керівник, котрий не мав професійних навиків, він за фахом зоотехнік, тому багато питань, що стосуються поганого стану доріг, виникало якраз через те, що він керував не зовсім ефективно. Крім цього, в нас є багато запитань, що стосуються неправильного використання коштів. Ця людина не розуміла, в якому напрямку треба йти, які завдання перед ним стоять”, — наголосив начальник „Укравтодору”.
Ігор Завійський своєю чергою пообіцяв Володимиру Демішкану, що усуне всі проблеми, які виставлялися в докір обласній Службі автомобільних доріг і не підведе ані своїх працівників, ані керівництво „Укравтодору”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...