Слухай онлайн
Політика

Сьогодні реалізовано менше зло поряд із більшим – Юрій Ключковський

„Наша Україна” підтримуватиме курс Президента. Про це у коментарі „Гал-іnfо” повідомив народний депутат Юрій Ключковський.
„Треба сказати, що сьогодні реалізовано менше зло поряд із більшим. Подання на посаду прем’єр-міністра кандидатури Віктора Януковича – це найкращий вихід із ситуації, яка склалась, як не парадоксально це звучить. Дострокове припинення повноважень парламенту і позачергові вибори до Верховної Ради України сьогодні були б неприпустимими. Президент зробив правильний крок”, – сказав Юрій Ключковський.
Щодо кадрових змін, то, на думку народного депутата, все залежить від квот, за якими буде формуватись новий уряд.
„Попередня домовленість була про те, що силовий блок залишається за Президентом, однак, яка ситуація на нинішній день, – говорити важко”, – додав представник Президента в парламенті.
Зміни до Конституції, на думку Ключковського, не вступлять в дію і Україна автоматично повернеться до попереднього головного Закону країни. Водночас, народний депутат підкреслив, що і цей документ не є політично досконалим. 
У ніч з 2 на 3 серпня, о другій годині за Києвом, Президент Віктор Ющенко оголосив про те, що він подасть кандидатуру Віктора Януковича для затвердження на посаді прем’єр-міністра України. Таке рішення, за словами глави держави, було ухвалене після підписання політичними лідерами Універсалу національної єдності.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");