Слухай онлайн
Cуспільство

Сьогодні у Львові стартувала зимова спартакіада „Здоров’я”

Від сьогодні, 9 січня, у Львові проходить зимова спартакіада „Здоров’я”. Про це на прес-конференції повідомив президент спортивного клубу ЛДУФК „Скіф” Олег Пелехатий.
 За його словами, спартакіада проводиться з метою забезпечення дозвілля та оздоровлення для мешканців міста. В рамках проекту відбудеться турнір з баскетболу, волейболу, гандболу, бадмінтону, лижного спорту. „Ми плануємо залучити усіх охочих, хто планує оздоровлюватися за допомогою спорту. Заходи розпочали сьогодні о 12 годині. Це є гра в баскетбол. 11 січня, за програмою, буде відбуватися гра в гандбол і лижний турнір на спорткомплексі ЛДУФК „Скіфу”. На другий день відбудеться гра з бадмінтону і знову лижний турнір”, – розповів Олег Пелехатий.
За словами організаторів спартакіади, основою програми є зимові види спорту та змагання на лижах. Десятого січня відбудеться лижний турнір серед професіоналів, а наступні два дні долучатимуться любителі, який надаватимуть інструкції фахівці.
„Цей проект має перерости у „сімейний” відпочинок, у якому зможуть брати участь різні колективи. Це є також своєрідна підготовка до Євро-2012 для львів’ян, яка передбачає, крім футболу, інші види спорту. Це вперше ми проводимо такий проект, тому важко спрогнозувати його розвиток, але, думаю, ми проводитимемо такі проекти у наступних роках”, розповів начальник управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради Юрій Наконечний.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ