Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Сокальський районний центр зайнятості уклав 64 договори про організацію оплачуваних громадських робіт на 1035 робочих місць

Цього року Сокальський районний центр зайнятості уклав 64 договори про організацію оплачуваних громадських робіт на 1035 робочих місць — повідомляє прес-служба Львівської ОДА з посиланням на начальника відділу взаємодії з працедавцями Сокальського районного центру зайнятості Людмила Веселова.
Безробітні залучаються не лише до благоустрою територій міст і сіл. Вони також мають змогу доглядати за особами похилого віку й інвалідами, брати участь у відбудові історико-архітектурних пам’яток, заповідників, як, приміром, Державного історико-архітектурного заповідника в м. Белзі. Щоправда, для проведення реставраційних робіт більше потрібні чоловіки. А ось жінкам підходить робота у Товаристві Червоного Хреста, або ж у сільському господарстві.
Районний центр зайнятості активно співпрацює із сільськими та селищними радами щодо залучення незайнятих мешканців села до оплачуваних громадських робіт, які фінансуються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Селяни допомагають ремонтувати об’єкти соціальної сфери - дитячі дошкільні заклади, спортивні майданчики, народні доми тощо.
Так, упродовж поточного року було укладено 30 угод із сільськими та селищними радами на 118 робочих місць. Наразі ще не усі безробітні приступили до праці, позаяк запізніла цьогорічна весна була не особливо щедрою на тепло, а тому ремонтно-будівельні роботи теж доводилося відкладати на пізніший термін.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ