Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

«Спартак» продадуть лише під будівництво спортивно-відпочинкового комплексу

Територія спортивно-учбової бази «Спартак», яку вчора депутати Львівської облради  повернули на баланс КП „Нерухомість та майно”, може бути викуплена лише за умови, якщо покупець побудує на ній спортивно-відпочинковий комплекс. Про це «Гал-info» повідомив начальник управління майном спільної комунальної власності Львівської облради Микола Бандра.
За його словами, фактично вся територія спорт-комплексу була повернена балансоутримувачу КП «Нерухомість та майно», і лише невелика частина його залишилась у власності профспілок. «Зараз буде створена спільна комісія міськради та облради, в яку увійдуть керівники комісій рад та керівники фракцій, які і визначатимуть що робити далі зі «Спартаком». Лише вона матиме повноваження вчиняти дії з зазначеним об’єктом, зокрема продавати його. Скорше всього буде оформлена інвестиційна пропозиція продажу «Спартака» під будівництво спортивно-відпочинкового комплексу, принаймні це буде основне призначення території», -- говорить Бандра.
Щодо заяви депутата від УНП Лариси Федорів про те, що передача частини учбово-спортивної бази не сприятиме розвитку спорту на Львівщині, а те майно, яке повернуто КП „Нерухомість та майно”, буде невдовзі перетворено на новобудови та готелі, то Бандра вважає їх безпідставними. «Так, там, можливо, будуть побудовані готелі та інша комерційна нерухомість, але лише як додаток до спортивно-відпочинкового комплексу. Земля та об’єкти будуть продані лише під його будівництво», -- запевняє Бандра.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ