Слухай онлайн
Cуспільство

Спільнота Взаємодопомоги Емаус-Оселя запрошує людей у потребі на Різдвяну вечерю

У переддень Різдва, 6 січня 2016, Спільнота Взаємодопомоги Емаус-Оселя запрошує людей у потребі на Різдвяну вечерю.

Впродовж 16-ти років Оселя організовує Святвечір для бездомних людей, а також тих, які через різні життєві обставини не мають можливості відчути святковий настрій та духовну атмосферу свята Різдва Ісуса Христа. Цього року традиційно 6 січня о 15.00 відбудеться тепла і щедра зустріч в Львівському Палаці Мистецтв (вул.Коперника, 17), де за святковим столом зберемося, щоб привітати народжене Дитятко. В цей чудовий день ніхто не має бути самотнім, голодним чи нещасливим! Тож запрошуємо всіх, щоб разом відчути радість Різдва!

Оселя висловлює подяку усім добродіям, що підтримують нашу справу. Адже саме так ми можемо дати можливість людям у потребі відчути, що вони не самотні. З нами Різдво зустрічатимуть Митрополит Ігор Возьняк, запрошені представники міської ради Львова та Винник, а також Львівської обласної адміністрації. На святковому дійстві виступатимуть дівочий хор «Згарда», колядники ГО «Золота молодь Винник» та співак Михайло Мирка.

Довідка Громадська організація «Оселя» - це спільнота людей, які з різних причин потрапили у важке життєве становище, залишилися без дому і близьких людей. У Спільноті вони разом живуть, працюють, заробляють на своє утримання та допомагають біднішим за себе. Їхня праця полягає в тому, що вони збирають від людей непотрібні їм речі, приводять їх до ладу, ремонтують та віддають бідним, бездомним людям або реалізують у благодійних крамничках і таким чином заробляють на соціальні проекти організації. Кожного четверга мешканці Оселі готують і роздають їжу в центрі міста для сотні безпритульних людей. У Винниках, крім самої спільноти, де живуть 22 особи, є ще Осередок підтримки, куди люди з вулиці кожного дня приходять, щоб помитися, випрати та отримати одяг, підстригтися, поїсти та отримати першу медичну допомогу.

«Оселя» належить до Міжнародного руху «Емаус», який налічує 370 організацій у 37 країнах світу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ