Слухай онлайн
Cуспільство

Співробітники СБУ викрили осіб, що дали незаконний дозвіл на приватизацію одного з приміщень Львівського обласного радіотелевізійного передавального центру

Співробітниками СБУ у Львівській області було отримано інформацію про незаконну приватизацію одного з приміщень Львівського обласного радіотелевізійного передавального центру, що знаходиться в селищі Зимна Вода Пустомитівського району Львівської області.
Під час перевірки отриманої інформації працівники СБУ з’ясували, що у 1996 році посадовці ОРТПЦ без відповідних дозволів та ліцензій видали розпорядження, і на підставі цього документа було приватизоване приміщення передавального центру, котре, згідно із бухгалтерськими документами, на цей час вважається основним засобом установи. Окрім того, під час оборудки посадовці не зауважили те, що, відповідно до законодавства, такі об’єкти взагалі не підлягають приватизації у зв’язку з їх загальнодержавним значенням.
Матеріали перевірки було передано до прокуратури, де за фактом злочину порушена кримінальна справа. Про це повідомила прес-служба Управління СБУ у Львівській області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ