Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Співробітники УСБУ у Львівській області порушили кримінальну справу за фактом незаконного відчуження частини нерухомого майна приватної агрофірми

Нещодавно співробітниками спецпідрозділу Управління СБУ у Львівській області порушена кримінальна справа за фактом незаконного відчуження частини нерухомого майна приватної агрофірми N, яке стало можливим через зловживання службовим становищем посадовцями цієї фірми та відділу Державної виконавчої служби Пустомитівського районного управління юстиції Львівської області. Про це повідомила прес-служба Управління СБУ у Львівській області.
Так, ще у 2002 році, коли майно агрофірми знаходилося під арештом та забороною відчудження у зв’язку із впровадженням процедури банкрутства, керівництво підприємства вирішило продати іншому підприємцю частину приміщень фірми вартістю майже 160 тис.грн. У зв’язку з їх арештом, здійснення цієї оборудки та юридичне оформлення купівлі-продажу нерухомого майна було неможливе. Однак, це не стало перешкодою для посадовців, які всупереч Закону України «Про виконавче впровадження», на короткий термін зняли арешт з майна і в цей період незаконно його продали.
Беручи до уваги те, що зазначені дії завдали матеріальні збитки фірмі та її пайовикам, за фактом заволодіння, шляхом зловживання службовим становищем, нерухомого майна агрофірми порушена кримінальна справа, ведеться слідство.  
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...