Слухай онлайн

Спортивні майданчики мають з’явитись в кожній ОТГ Львівщини: тристороння декларація

Сьогодні, 14 вересня, підписали декларацію намірів співпраці між Міністерством молоді та спорту України, Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською обласною радою задля створення передумов для підвищення якості та формування здорового способу життя серед сільської молоді Львівщини.
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
1/3

Документ передбачає спорудження типових спортивних майданчиків у всіх 25-ти створених до сьогодні об’єднаних територіальних громадах Львівщини. Свої підписи під документом поставили Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Усіх зацікавила пропозиція, щоб цей проект з назвою «Спортивна молодь – здорова нація» став пілотним для інших областей.

Фото: Олена Ляхович
1/1

Зокрема, Ігор Жданов зазначив таке: «Це правильно, оскільки в умовах децентралізації це показує спрямованість державної політики. Без такого об’єднання зусиль, цей проект виграти не можливо, адже це одна із умов конкурсу. Я з радістю підтримую проект, ми будемо його лобіювати і залучимо й Міністерство закордонних справ для допомоги».

Фото: Олена Ляхович
1/1

Також він додав, що підписаний документ об’єднує зусилля місцевої влади Львівщини і Міністерства молоді та спорту України: «Ми маємо на меті залучити європейські кошти, щоб побудувати типові спортивні майданчики у 25 об’єднаних територіальних громадах. З’явиться більше ОТГ – будемо залучати додаткові кошти», - наголосив Ігор Жданов.

Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
1/3

Таку думку продовжив Олександр Ганущин: «Ми говоримо сьогодні про спільні зусилля з Міністерством молоді та спорту, з Львівською ОДА, з органами місцевого самоврядування. Партнером проекту буде асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна». Говоримо також про те, що всі 25 діючих на сьогодні ОТГ отримають можливість мати уніфіковану спортивну споруду, котра прекрасно підходить для заняття спортом в сільській місцевості».

Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
1/2

Своєю чергою Олег Синютка зазначив наступне: «Ми на Львівщині маємо значні досягнення у спорті, але для нас важливо створити умови для розвитку масового спорту. Щоб у подальшому це стало базою для здорового способу життя. Я переконаний, що такого немає в жодній області України коли обласна рада, народні депутати України та обласна адміністрація працюють в унісон для досягнення результату. Це дає нам змогу капіталізувати з різних сторін можливості, які сьогодні відкриваються перед нами».

Фото: Олена Ляхович
1/1

Як повідомила прес-служба ЛОДА та прес-служба ЛОР, сторони задекларували спільну підготовку проекту «Спортивна молодь – здорова нація», що подається на конкурс проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, у рамках Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
1/4

Варто додати, що в межах проекту «Спортивна молодь – здорова нація» планується встановлення спортивних майданчиків в обʼєднаних територіальних громадах Львівщини, закупівля спортивного інвентарю для шкіл Львівської області, формування на прикладі Львівської області моделі регіональної політики популяризації здорового способу життя у сільській місцевості в умовах децентралізації, промоційні кампанії з метою популяризації здорового способу життя в селах та проведення спільних спортивних заходів. Зауважимо, що для підготовки проекту створять робочу групу у складі представників підписантів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ