Слухай онлайн
Політика

Справа Пукача не може вважатися завершеною, – Наливайченко

Народний депутат від фракції “УДАР” Валентин Наливайченко переконаний, що справа Пукача не може вважатися завершеною. Про це він заявив в ефірі програми “Шустер Live” на Першому Національному, повідомила пес-служба партії.

“Слідство – ані досудове, ані судове, не встановило головного – юридичного зв’язку між виконавцем і замовником”, - наголосив Валентин Наливайченко.

Депутат відзначив, що головна суспільна небезпека ситуації в тому, що “злочини коїлися людьми в погонах, на генеральських посадах”.

На думку політика, судовий процес над Пукачем мав бути відкритим і в суді мали пролунати свідчення, які Пукач готовий був давати.

“Він підтвердив готовність давати свідчення ще після свого затримання - і про це вбивство, і про інші вбивства, які скоювалися на замовлення тодішніх політиків. Він навіть показав місце, куди вивозилися і де ховалися тіла”, - підкреслив Наливайченко.

Народний депутат також відзначив, що зараз важливо забезпечити безпеку Пукача, “де б він не перебував після суду, щоб його свідчення дали можливість провести подальше розслідування”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ