Слухай онлайн
Політика

«Справу Гонгадзе» розслідують до серпня, – Медведько

Генеральна прокуратура України закінчує розслідування кримінальної справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Про це заявив генпрокурор України Олександр Медведько в інтерв'ю виданню "Комерсант-Україна".

"Думаю, завершимо (розслідування "справи Гонгадзе") у липні-серпні цього року - раніше ніяк не вийде", - сказав генпрокурор.

За його словами, тривалий час проводилася дуже складна міжнародна фоноскопічна експертиза "плівок Мельниченка". Після того, як ГПУ в кінці 2009 року отримала висновок, у слідства з'явилися нові питання, і були призначені додаткові фоноскопічні експертизи, які зараз проходять.

Медведько також повідомив, що всього слідство провело шість судово-медичних криміналістичних експертиз черепа і залишків кісток, знайдених за інформацією, наданою Олексієм Пукачем. Вони підтверджують, що кістки належать загиблому журналісту Гонгадзе.

"Але у справі є ще постраждалі - мати і дружина, які хочуть, щоб ми також провели міжнародну експертизу в США, - додав генпрокурор. - І тільки зараз отримали підтвердження: у США готові провести цю експертизу. Але для цього ми повинні надати їм цілий перелік документів ", - розповів Медведько.

Разом з тим, він підкреслив, що у нього як у генпрокурора і у членів слідчої групи немає жодних сумнівів, що знайдені фрагменти кісток належать Георгію Гонгадзе.

Медведько також повідомив, що обвинувачений у вбивстві журналіста Олексій Пукач співпрацює зі слідством і надає свідчення. "Що стосується Пукача, то з його поведінки я не думаю, що він довго буде знайомитися з матеріалами справи. Він працює зі слідчим, дає свідчення, які підтверджуються іншими матеріалами справи", - сказав генпрокурор. Він також не виключив, що у справі з'являться й інші фігуранти: "Ось отримаємо додаткові фоноскопічні експертизи - і тільки після цього зможемо працювати з іншими особами".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...