Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство  |  Спорт

Спротив Садового заважає реконструкції львівського іподрому?

Сьогодні, 9 січня, на ПАТ “Львівськи іподром» (вул. Стрийська,133) презентували проект розвитку іподрому, який планують розпочати втілювати після проведення ЄВРО 2012.

Як зазначило керівництво львівського іподрому,без дозволу на оренду земельної ділянки від міського голови Львова Андрія Садового жодної реконструкції ніхто не допустить.

Нагадаємо, 29 грудня 2011 року на сесії Львівської міської ради депутати проголосували за продовження оренди земельної ділянки Львівському іподрому для обслуговування будівель та споруд. Земельна ділянка на вул. Стрийській, 133 є у користуванні Львівського іподрому, тому депутати своїм рішенням продовжили оренду цієї земельної ділянки на 10 років. Міський голова наклав вето на ухвалу щодо користування земельною ділянкою Львівським іподромом.

Як зазначив, Тарас Васьків заступник генерального директора ПАТ «Львівський іподром», кількість заявок з кінних заводів, що хотіли б випробовувати своїх коней на іподромі, щоразу більшає. «З огляду на все це й маємо план розвитку львівського іподрому»,– зазначив він.

Він наголосив на тому, що львівський іподром є ласим шматком через своє розташування поблизу стадіону. До того, як стало відомо про те, де будуватимуть стадіон, львівським іподромом ніхто так активно не цікавився.

Тарас Васьків розповів, що в 2011 році з боку міських чиновників з’явилась ініціатива влаштувати піший перехід через іподром. «Це мало б по суті означати його загибель. Дорога, яка мала б розділяти іподром, унеможливлювала б його подальший розвиток»,– зазначив він.

 «Нині ж доводиться стикатись зі спротивом міського голови Львова. Не знаю на якій підставі, але всі ми його бачимо і відчуваємо», – наголосив він.

Як розповів генеральний директор ПАТ «Львівський іподром» Микола Стець, в 2012 році вже є додаткова заявку на участь у перегонах 300 коней. Тому гостро стоїть питання добудови конюшень.

«Без владнання питання щодо користування цією землею ми не матимемо право тут ні будувати потрібні іподрому конюшні, ні проводити реконструкцію», – в один голос заявляє керівництво Львівського іподрому.

Іподром хочуть зробити інвестиційно привабливим для проведення змагань і відвідувачів, кажуть керівники підприємства. Одним з перших кроків є питання технічної та інженерної реконструкції , щоб іподром врешті досягнув міжнародних стандартів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ