Слухай онлайн
Політика

США попередили про «широкий спектр засобів» у відповідь на можливе насильство влади України

Використання насильства і репресивних дій із боку силових структур України і їхніх «замінників» змусило США чітко заявити владі України, приватно й публічно, що США розглянуть «широкий спектр засобів», якщо ті, хто в Україні при владі, вдадуться до насильства проти своїх громадян чи заохочуватимуть таке насильство, заявила учора, 15 січня, помічник державного секретаря США з європейських і євразійських питань Вікторія Нуланд. Повідомило радіо "Свобода".

Виступаючи на слуханнях у комітеті з закордонних відносин Сенату США, вона додала, що Вашингтон домагався від усіх головних гравців в Україні – президента Віктора Януковича, його уряду, опозиції, представників ділових кіл, релігійних кіл і громадянського суспільства – перейти до відвертого діалогу, щоб повернути Україну на шлях економічного одужання, справедливості і європейського майбутнього.
 
За словами Нуланд, на зустрічі з Януковичем 11 грудня він запевняв, що хоче для свого народу саме цього. Тож, сказала чільний урядовець, США закликають його вжити для цього конкретних заходів.
 
В середу у США в комітеті з закордонних відносин Сенату відбулися слухання, головним пунктом яких була «криза в Україні».

radiosvoboda.org

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ