Слухай онлайн
Cуспільство

Стала відома кандидатура на посаду виконавчого директора Львівського регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий – Львівського регіонального відділення Асоціації міст України запропонував кандидатуру Оксани Шваюк на посаду виконавчого директора.
фото - пресслужба ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Цю кандидатуру також підтримав виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

«Під час минулого засідання ми прийняли рішення, що Василь Абаїмов переходить на посаду штатного радника міського голови. І ви нам доручили, щоб ми разом надали свої думки щодо наступного виконавчого директора Львівської асоціації міст. Василь порадив і я підтримав кандидатуру пані Оксани, яка є депутатом Кам’янка-Бузької міської ради. Відповідно до сьогоднішнього статуту, кандидатуру виконавчого директора голова обласного відділення подає на затвердження в київську дирекцію, і вона її або погоджує або ні. Насправді в такий складний час входити на таку посаду непросто, дуже багато викликів», - сказав Андрій Садовий.

«Найперше, хочу подякувати за надану квоту довіри до мене. Я розумію виклики, які стоять переді мною, і я розумію складність цих завдань. Я маю певний досвід і не звикла здаватися, але розумію одне – що це можна здолати, можна досягти хорошого результату тільки в команді, яка має розуміння і єдність. І опираючись на ваш досвід, на вашу мудрість, можна роботи великі корисні справи для розвитку і вирішення проблемних питань органів місцевого самоврядування. Також хочу подякувати тим, які мають застереження, і це є подвійним стимулом працювати з подвійною силою. 

Якщо я не буду справлятися з обов’язками, покладеними на мене, я це місце не займатиму, а прийде успішніша людина. А наразі я б попросила вас до командної роботи, і щиро дякую за кожну вашу позицію», - зазначила Оксана Шваюк.

Довідка

Шваюк Оксана, 1971 року народження. Депутатка політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Кам’янко-Бузької міської ради. Директорка підприємства ТзОВ «Західелітбуд», яка займається надрокористуванням. Булотувалася в мери Кам’янко-Буської ОТГ минулих виборів. Ініцаторка створення ГО «Захисту прав учасників бойових дій та їх сімей».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ