Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Стало відомо, чому валідатори е-квитка у львівському транспорті працюють з перебоями

Як напередодні повідомив в коментарі Гал-інфо керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, в місті досі триває перший етап впровадження системи електронного квитка.

Мова йде про видачу карток "Леокарт" пільговикам та навчання їх користуватися системою.

Однак, журналісти звернули увагу, що вже понад два тижні, вилідатори в транспорті працюють з перебоями, або не працюють взагалі.

“Валідатори зараз несправні, тому що вони перевантажені, тобто потрібно щоб конфігуратор (підрядна організація , - ред) відвантажив всю зайву інформацію і тоді вони вже повноцінно будуть працювати. 

Але це також можна назвати одним з елементів тестування, тому що ми бачимо на якому етапі вже починаються труднощі з роботою валідаторів та системи”, - повідомив Олег Забарило.

Мова йде про підрядну організацію ТОВ “Аствелл Софт”, яка займається адмініструванням та конфігурацією хмарного середовища і оголосила про призупинення робіт у зв’язку з обставинами непереборної сили.

Зазначимо, ТОВ “Аствелл Софт” 21 лютого 2022 року, уклало угоду (UA-2022-02-09-016323-bз ЛКП “Львівавтодор” про надання послуг з конфігурації та адміністрування інфраструктури в хмарних центрах обробки даних. Сума угоди на 2022 рік становить майже 1 мільйон гривень. За аналогічну угоду в 2021 році (UA-2021-03-17-015907-c), компанія отримала майже 350 тисяч.

“Тут в частині конфігуратора в нас є насправді сумніви, тому зараз ми проводимо роботу стосовно того, щоб він вчасно і якісно відновлював роботу”, - додав Олег Забарило.

Також керівник департаменту міської мобільності повідомив, що нещодавно провів декілька нарад з перевізниками, на яких, зокрема, мова йшла про утримання валідаторів в належному санітарному стані. 

"Ми дали доручення всім перевізникам, щоб вони оперативно прибрали валідатори. Станом на минулий тиждень, зараз вже 60-70% всіх валідаторів були належним чином почищені і, наскільки мені відомо, впродовж вихідних також проводилась робота. Тобто ми плавно підходимо до того, що валідатори приводяться до належного стану", - зазначив Забарило.

Надалі, моніторинг роботи та дотримання належного санітарного стану валідаторів буде здійснюватись контролерами.

"Звичайно, це є неприйнятним. Не повинно бути такого, щоб вони були брудними, їхній стан має бути зразковим", - підсумував Олег Забарило.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ