Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Стартує відбір кандидатів на посаду генерального директора "Укрпошти"

Стартує відбір кандидатів на посаду генерального директора "Укрпошти". Повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури.

Міністерство інфраструктури України розпочинає пошук кандидатів на посаду генерального директора Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

Попередній відбір кандидатів візьмуть на себе експерти компаній Talent Advisors, ЕBS та Deloitte – так як і для аеропортів «Бориспіль», «Львів» та Укрзалізниці.

Резюме приймаються з 16 по 30 січня включно. Надсилати документи треба на електронну адресу: ukrposhta_ceo@mailame.deloitteonline.com. Критерії оцінювання претендентів на посаду гендиректора Укрпошти такі ж як до кандидатів на керівників аеропортів і Укрзалізниці. Вимоги до резюме та інших документів – за посиланням http://www.mtu.gov.ua/uk/news/47386.html.

Від майбутнього керівника Укрпошти очікується формування та реалізація стратегії розвитку підприємства, модернізація ІТ-інфраструктури компанії, орієнтування на клієнта, розвиток продукції та послуг, підвищення операційної ефективності, зростання прибутку.

Список кандидатів-фіналістів буде розміщено на сайті Міністерства.

Зауважимо, що повний перелік претендентів на керівні посади Укрпошти, Укрзалізниці та аеропортів не публікуватиметься, оскільки це суперечить професійній етиці стосовно тих осіб, які надіслали резюме, та їхніх роботодавців на даний момент. Будь-яка офіційна інформація щодо участі кандидата у процесах відбору на позиції розголошуватиметься тільки у разі отримання на це попередньої згоди.

Нагадаємо, Мінінфраструктури проводить відкритий відбір кадрів на керівні галузеві посади. З цією метою залучено консалтингові компанії Talent Advisors, ЕBS та Deloitte, які безоплатно надають консультаційні послуги по організації процесу підбору та оцінки кандидатур відповідно до розробленої моделі компетенції, професійних, кваліфікаційних та етичних вимог.

Відповідно до Постанови Уряду щодо зміни порядку призначення керівників великих держпідприємств, рішення про призначення керівника прийматиме номінаційний комітет у складі профільних міністрів та незалежних членів зі списку фіналістів за поданням Міністра інфраструктури після співбесід з кандидатами-фіналістами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ