Слухай онлайн
Спорт

Стартував продаж квитків на матч «Шахтар» – «Баварія»

21 січнястартує продаж квитків на матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Шахтар» – «Баварія», повідомила прес-служба ФК «Шахтар».

За традицією першими скористатися пріоритетним правом зможуть власники абонементів сезону – 2014/15. З 21 до 25 січня кожен такий фанат зможе гарантовано придбати до 2 квитків, причому один тікет будь-якої категорії – зі знижкою 50%від вільного продажу, а другий – за роздрібною ціною.

Придбати квитки можна буде як у касах «Арени Львів», так і шляхом онлайн-купівлі на офіційному сайті shakhtar.com. Звертаємо увагу, скористатися цією послугою в означений період зможуть виключно власники абонементів сезону – 2014/15.

Здійснити покупку онлайн досить просто. Необхідно авторизуватись або зареєструватись на порталі, перейти в розділ «Квитки», обрати бажані місця на стадіоні «Арена Львів», ввести номер свого абонемента, код ID і оплатити перепустку на матч будь-яким зручним способом.

Другий етап реалізації почнеться 26 січня. З цього дня і до 29 січня квитки надійдуть у продаж для зареєстрованих уболівальників Львова. Це фани, які заповнювали анкети в касах «Арени Львів» та роздрібній мережі пунктів продажу при купівлі квитків на матчі «Шахтаря» в чемпіонаті України. Кожен такий уболівальник отримає СМС-повідомлення зі спеціальним кодом на мобільний телефон, номер якого був вказаний в анкеті. Пред'явивши касиру отриманий код, фани зможуть гарантовано купити до 2 квитків за ціною вільного продажу в касах «Арени Львів».

З цього ж дня буде відкрито доступ до онлайн-продажу на сайті tickets.shakhtar.com, але скористатися онлайн-сервісом зможуть тільки ті вболівальники, які купували квитки онлайн на нашому сайті на матчі ЧУ в першому колі чемпіонату.

Третій етап триватимез 30 січня до 1 лютого. У цей період до кас «Арени Львів» запрошуються вболівальники, які придбавали квитки на матчі «Шахтаря» в груповому етапі Ліги чемпіонів – 2014/15. Кількість фанів, які отримали право покупки, буде визначено жеребкуванням. Кожен такий уболівальник також отримає СМС-повідомлення зі спеціальним кодом і зможе придбати до 2 квитків за ціною вільної в касах «Арени Львів».

З 30 січня до покупки квитків приєднаються вболівальники, які придбавали квитки онлайн на матчі Ліги чемпіонів. Кожному такому любителю футболу буде надіслано запрошення на електронну адресу, вказану при реєстрації на нашому сайті, і відкритий доступ на покупку квитків за ціною вільного продажу в будь-якій категорії. Кількість уболівальників, які отримали право покупки до 2 квитків на матч «Шахтар» – «Баварія», буде визначено жеребкуванням.

Тільки після цього квитки надійдуть у вільний продаж. Скористатися правом їх придбання в цей період зможуть любителі футболу, які заздалегідь зареєструються на нашому сайті за програмою «Листок очікування». Детальну інформацію про можливості цього сервісу можна знайти на сайті клубу найближчим часом. 

Вартість квитків на матч «Шахтар» – «Баварія»:

Standard:100, 150, 200, 300 та 400 грн.
Club 1936:1 000 грн.
Business Club:4 500 та 5 000 грн.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ