Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Степан Давимука вважає безпідставними заяви Тараса Чорновола з приводу того, що міністру закордонних справ Борису Тарасюку не уникнути відставки

Степан Давимука вважає безпідставними заяви Тараса Чорновола  з приводу того, що міністру закордонних справ Борису Тарасюку не уникнути відставки.

   «Наша Україна” заявила про перехід в опозицію до більшості в парламенті і до діючого уряду Віктора Януковича. Відповідно міністри, що є в уряді по квоті «Нашої України», повинні бути відкликані. Міністри ж, які є по квоті Президента, до цього відношення не повинні мати. Тут треба чітко розрізняти повноваження», - зазначив у коментарі “Гал-info” народний депутат України, член фракції «Наша Україна» Степан Давимука.
 Степан Давимука, коментуючи слова Чорновола, сказав, що ми всі знаємо, якою саме є кадрова політика регіоналів. «Варто тільки згадати, який тиск є зараз в сторону Міноборони і міністра Анатолія Гриценка стосовно того, що останній заявив про чітку позицію стосовно НАТО. Стосовно ж Бориса Тарасюка можу зазначити, що представники Партії регіонів будуть використовувати різні методи для того, щоб позбавити Тарасюка міністерства», - додав нардеп.
 Варто нагадати, що член Партії регіонів Тарас Чорновіл заявив: "Якщо НУ перейде в опозицію, то звільняти міністрів, які дійсно не вписуються в конфігурацію уряду, доведеться. Ми маємо певні зобов'язання зараз, але опозиційне становище НУ нас від них звільнить". Слова Чорновола цитувала «Українська Правда».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...