Слухай онлайн
Економіка

Стратегія банку “Львів” з приходом нового голови правління зазнає незначних змін

„З приходом нового голови правління стратегія банку “Львів”  значно не зміниться,- розповів “Гал-info” виконуючий обов’язки голови правління ЗАТ банк “Львів”  Микола Вознюк. - Мені запропонували цю посаду, і я погодився, оскільки вважаю, що після приходу нових інвесторів для банку “Львів” відкриваються значні перспективи. Зараз інвестори  мають 97% капіталу, в перспективі його планують збільшити в п’ять разів. Ми не плануємо йти шляхом  інших банків і розширювати мережу на всю Україну. Банк “Львів” є одним з шести  регіональних банків і ми думаємо далі працювати в цьому напрямі. Проте, якщо будуть хороші інвестиційні програми в регіонах, то ми звичайно ж їх розглянемо. Що ж моєї колишньої посади, то з вересня  виконуючим обов’язки начальника управління економіки ЛОДА  буде колишній заступник начальника управління  Микола Польовий”.

До цього Микола Вознюк займав посаду начальника управління економіки ЛОДА, але  12 липня офіційно звільнився і зараз виконує обов’язки голови правління банку “Львів”. 
Нагадаємо, що на початку травня 2006 контрольний пакет акцій банку «Львів» купила компанія «Нью Прогрес Холдинг» (Київ). Власниками цієї компанії є зареєстровані в Ісландії компанії Vostock Holdings ehf. та Hraunbjarg ehf. За даними фінансового звіту, станом на перше квітня 2006 року банку «Львів» володіє 27,37% акцій банку ТзОВ «Галпап» і 24,7% — ВАТ «Іскра».
Чисті активи ЗАТ Банк «Львів» на перше квітня 2006 становили 101,452 млн гривень, кредитний портфель — 71,396 млн гривень, власний капітал — 29,666 млн гривень.
В першому кварталі банк отримав чистий прибуток 0,358 млн гривень, 2005 року закінчив з прибутком 0,759 млн. гривень


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");