Слухай онлайн
Cуспільство

Студенти Львова звертатимуться у комітети ВРУ з питань освіти та молодіжної політики з проханням посприяти у вирішенні проблеми гуртожитків

Сьогодні, 1 грудня, з ініціативи ГМ „Опора” відбувся „круглий стіл” за участю представників навчальних закладів на тему „Проблеми гуртожитків ВНЗ Львова”. Як зазначив активіст ГМ „Опора” Олександр Неберикут, є дуже багато проблем, які можна вирішити на місцевому рівні, однак в цілому це питання потребує законодавчого врегулювання, адже законодавство щодо гуртожитків є дуже застарілим.
Так, постанова про студентські гуртожитки, яка діє зараз, прийнята ще у 1986 році. Отож, за словами Неберикута, ГМ „Опора” по всій Україні проводить серію „круглих столів”, щоб за їхніми підсумками вийти на рівень Міністерства освіти та профільного комітету Верховної Ради України і вирішити цю проблему.
Поряд з тим, як зазначив студентський мер Львова Олександр Драган, перед тим, як виходити на центральний рівень, треба чітко сформулювати основні проблеми гуртожитків та накреслити шляхи їх вирішення у Львові. Отож, наступної сесії студентської міської ради це питання включать у порядок денний сесійного засідання, а також створять спеціальний комітет ради, який займатиметься виключно проблемами гуртожитків.
Серед основних проблем, які пов’язані зі студентським житлом, учасники „круглого столу” виокремили плату за гуртожиток, неналежне відношення студентів до майна гуртожитків та нормативно-правове забезпечення діяльності гуртожитків.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...