Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Суб’єктом бюджетного процесу є кожен громадянин України - Микола Катеринчук

“Суб’єктом бюджетного процесу є кожний громадянин України. І якщо якась політична сила вважає, що зможе під себе намалювати бюджет, то вона помиляється”, - сказав голова Центрального виконавчого комітету партії “Наша Україна” Микола Катеринчук. Повідомила “Гал-info” прес-служба «Нашої України».
 “Намагання підлаштувати бюджет під себе дуже дорого коштуватиме суспільству”, - додав він.

 Катеринчук наголосив: “Президент є і залишається гарантом конституційних прав та інтересів громадян України, і ці повноваження зобов’язують його діяти відповідно до законодавства”.
 “Якщо Президент Ющенко не побачить у проекті держбюджету відповідей на питання, які зараз турбують суспільство, то він обов’язково його заветує і відправить на доопрацювання”, - наголосив Микола Катеринчук.
 “Це повноваження Президента і гармонізація у стосунках суспільства. Це – своєрідна відповідь влади на очікування суспільства щодо фінансування тих чи інших напрямків. Це - зобов’язання, які на себе бере влада”, - підкреслив він.
 Як відомо, під час зустрічі з послом Великобританії Тімоті Барроу перший віце-прем`єр, міністр фінансів Азаров заявив, що Президент України не є суб’єктом бюджетного процесу.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...