Слухай онлайн
Економіка

Суд переніс розгляд справи про банкрутство "Аеросвіту" на 15 лютого

Господарський суд Київської області 23 січня 2013 року ухвалив рішення перенести засідання з розгляду справи про банкрутство авіакомпанії "Аеросвіт" на 15 лютого на 14.15.

Суд надав авіакомпанії три тижні і два дні для проведення інвентаризації майна компанії та надання інформації про неї.

Арбітражний керуючий у справі Леонід Талан повідомив, що інвентаризація майна компанії не була проведена до засідання суду в середу в зв'язку зі значним обсягом цього майна і його різним місцерозташуванням.

Талан спочатку просив суд надати компанії можливість провести інвентаризацію до 22 березня, проте суд вирішив надати компанії для цього три тижні.

Арбітражний керуючий з рішенням суду погодився.

Як повідомлялося, господарський Суд Київської області 29 грудня 2012 року розпочав провадження в справі про банкрутство "Аеросвіту" за ініціативою самої компанії, призначивши розгляд справи на підготовчому засіданні на 23 січня 2013 року. Суд також постановив ввести процедуру розпорядження майном авіакомпанії і призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Леоніда Талана.

У постанові суду сказано, що станом на 27 грудня 2012 року авіаперевізник мав заборгованість перед кредиторами в розмірі 4,27 млрд грн. Згідно з даними балансу станом на 30 вересня 2012 року, загальна балансова вартість активів "Аеросвіту" становить 1,467 млрд грн.

У першій половині січня 2013 року багато рейсів "Аеросвіту" були скасовані, а з 15 січня маршрутна мережа, що включала, крім внутрішніх рейсів, ще близько 80 міжнародних напрямків, скоротилася до двох внутрішніх і до десятка міжнародних маршрутів.

ZN.UA

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ