Слухай онлайн
Cуспільство

Суд повторно відхилив позов щодо зупинення робіт на площі Ринок

Сьогодні, 6 липня 2006 року, під час попереднього слухання справи за позовом громадських діячів Алли Тютюнник (Херсон), Лариси Заливної (Луганськ), Володимира Бондаренка (Київ) суддя вдруге відхилила клопотання про зупинення робіт на площі Ринок, — повідомив під час прес-конференції керівник секретаріату ГО «Голос громади Києва» Володимир Бондаренко. Цього разу, за його словами, суддя не знайшла доказів порушення прав громадських діячів у зв’язку з тим, що ведуться роботи. Водночас, згідно з законодавством України, суддя у цьому випадку має зважати на правомірність рішення, а не на те, чи порушувало воно чиїсь права.
«Вчора була видимість закону, сьогодні немає її, — резюмував Володимир Бондаренко. — Все йде до відмови у розгляді справи».
Дати наступного судовго засідання суддя не призначила. Громадські діячі наразі повертаються додому, проте за їх словами, здаватися не збираються.
«Я використаю увесь досвід правозахисника та досвід руху шахтарів, щоб відновити права львів’ян», — зазначила голова Луганської правозахисної жіночої організації «Чайка» Лариса Заливна.
Позивачі планують оскаржувати ухвалу про відмову у забезпеченні позову до Апеляційного суду Львівської області, а також  звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою припинити фінансування незаконих робіт на площі Ринок.
Окремо, планують розробити програму дій щодо судді Галицького районного суду Львова Марії Олексієнко, яка слухає справу, а також активізувати громадський рух на захист прав львів’ян.
 Нагадаємо, що вчора відбувалося попереднє засідання за позовом архітектора Костя Присяжного до міського голови Львова Андрія Садового про визнання неправомірним розпорядження №396 від 27.04.2006 р. міського голови «Про продовження ремонтних робіт на площі Ринок».Сьогодні суддя слухала справи за позовом трьох інших громадських діячів, об’єднавши їх в одне провадження.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");