Слухай онлайн
Економіка

Суд визнав «Львівсільмаш» платоспроможним і припинив провадження справи про банкрутство

Господарський суд Львівської області припинив провадження у справі про банкрутство ВАТ «Завод «Львівсільмаш» у зв’язку з погашенням конкурсних кредиторських вимог та відновленням платоспроможності заводу. Повідомив «Гал-info» керуючий санацією заводу Олег Кобельник.
«Це означає завершення судової справи про банкрутство. Суд затвердив мій звіт, а експертиза фінансово-економічного стану підприємства підтвердила, що висновок про відновлення платоспроможності є правильним», – сказав «Гал-info» Олег Кобельник. Він також повідомив, що на 12.00 8 червня 2006 року призначено загальні збори акціонерів, які мають обрати Голову правління, Спостережну раду та Ревізійну комісію, після чого його повноваження як керуючого санацією закінчаться. Олег Кобельник на 70% впевнений, що на загальні збори акціонерів з’явиться і невідомий власник 50%+1 акції ВАТ «Завод «Львівсільмаш»: «Маю підстави сподіватися, що таємничий власник Сільмашу таки з’явиться, оскільки майна багато і ним потрібно управляти». У разі ж, якщо власник все ж проігнорує загальні збори акціонерів, Олег Кобельник перенесе збори і вдруге подасть оголошення до ЗМІ.
Як запевнив Олег Кобельник, наразі соціальна напруга на підприємстві спала, заробітну плату виплачено по березень включно, виробничі потужності заводу завантажені на 80%, а на рахунку заводу є близько 4 млн грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...